Barion Pixel
Aktiválás dátuma: 2024-05-02

Pozícióleírás

A budapesti (kőbányai) telephellyel rendelkező nemzetközi hátterű

RATH Hungaria Kft.

gyári betanított munkás pozícióba munkatársat keres

egy, vagy több műszakos munkarendbe, teljes munkaidőbe

Főbb feladatok, munkák

  • Gépek kiszolgálása, termékek kézi rakodása, mozgatása

    Munkahelyi rend fenntartása

    A mindennapi tevékenység megbízható dokumentálása
    Présüzemi gépkezelés
     Betonüzemi öntőformák kezelése
     Keverőüzemi gépkezelés
    Gépek kiszolgálása, termékek kézi rakodása, mozgatása
  • Présüzemi gépkezelés
  • Betonüzemi öntőformák kezelése
  • Keverőüzemi gépkezelés
  • Kemence kocsik áru pakolása (rakás-szedés)
  • Munkahelyi rend fenntartása
  • A mindennapi tevékenység megbízható dokumentálása

Elvárások

  • Szorgalmas, fegyelmezett, rendszerető személyiség
  • Terhelhetőség (nehéz fizikai munka)
  • Legalább befejezett általános iskola
  • Képesség az önálló és csapatban történő munkavégzésre

Előnyt jelent

  • Tapasztalat gyártóberendezések kezelésében
  • Termelésben szerzett tapasztalat
  • Targoncavezetői engedély

Amit kínálunk

  • Utazási hozzájárulás (vidéki lakhely esetén)
  • Alapbér+ teljesítmény szerinti mozgóbér
  • 13. havi munkabér (megfelelő cégeredmény elérése esetén)

Pozíció

alkalmazott

Munkaidő, munkaviszony

Teljes munkaidős alkalmazott

Lokáció

Pest megye
Budapest
Közép Mo.
Magyarország

Nyelvismeret

Nem igényel idegennyelv-ismeretet

Extra juttatások:

utazási hozzájárulás
13. fizetés lehetősége
teljesítményarányos kereset

Fényképes önéletrajzát fizetési igény megadásával kérjük, küldje el nekünk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Tel: 30/781-6478