Barion Pixel
Aktiválás dátuma: 2024-04-24

Pozícióleírás

 CE kategóriás sofőröket keresünk Németországba, Wiesbadenbe, Stuttgartba és Nürnbergbe, nemzetközi forgalomba!

Bruttó 2500 EUR + napidij fizetéssel (32 Eur)+prémium (80 Eur/hónap)+extra műszak vállalható!

4 hét kint-1 hét otthon a munka elosztása; kizárólag vezetni kell, nincs pakolás, semmi más feladat!

Lehetőség van System rendszerben ( 3/1 -4/1- 5/1/ 6-2 ) dolgozni.

Prémium: nettó 100 Euroig/hónap // Extra műszak:  nettó 100 Euro összegért vállalható!

Feladatok

  • Nemzetközi szállításra keresünk kollégákat

Milyen embert keresünk?

  • Sofőr tapasztalat (minimum 1 év)
  • CE kategória
  • GKI Kártya
  • Sofőrkártya

Előnyök

  • ADR vizsga

Érdeklődni:

Kovács Viktória: 0049 7147 220 39 70 / 24 óras magyar Dispo elérhetőség

Egyéb információk:

  • teljes munkaidő
  • végleges szerződés 6 hónap próbaidővel

Pozíció

alkalmazott

Munkaidő, munkaviszony

Teljes munkaidős alkalmazott

Nyelvismeret

Nem igényel idegennyelv-ismeretet