Barion Pixel
Aktiválás dátuma: 2024-05-07

Céginformáció

Mediklinik nevű magánklinika vagyunk, kiváló hírnévvel. Minden sebészeti szakterülettel foglalkozunk egynapos egészségügyi ellátás keretében. Kellemes családias légkör, kiváló csapat. Szakmai fejlődés és oktatás lehetősége.

Diplomás, fül-orr-gégész szakorvos végzettséggel rendelkező kollégánkat keressük magánklinikánkon történő  szakrendelésre.

Feladatok

  • Szakorvosi ellátás műtőben
  • Műtét utáni betegellátás

Elvárások

  • Orvosi diploma / fül-orr-gégész szakorvos végzettség
  • Betegorientált viselkedés, jó kommunikációs készség
  • Műtőben és rendelőben szerzett tapasztalat
  • Magyar és angol nyelvtudás (szlovák nyelv nem feltétel)

Amit kínálunk

  • 4 napos munkahét, hétvége és éjszakai műszak nélkül
  • Bérezés: bruttó 5000 Eur/hó
  • Családias környezet, kellemes munkahelyi légkör
  • Szakmai fejlődés és oktatás lehetősége

Pozíció

alkalmazott

Munkaidő, munkaviszony

Teljes munkaidős alkalmazott

Lokáció

Szlovákia

Nyelvismeret

Angol